Půjčka ihned na účet

Rádi byste využili slevovou akci, která se již nebude opakovat? Anebo potřebujete peníze na opravu domácího spotřebiče? Půjčka ihned na účet je tu pro všechny, kteří potřebují získat prostředky opravdu rychle. Vše lze vyřídit během několika minut a kompletně online. Vyplňte formulář ještě dnes a zjistěte, kolik si můžete půjčit.

„Nebankovní půjčka mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a peníze navíc mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka ihned na účet

Jedinou nevýhodou půjčky ihned na účet je to, že si ji nemůžete nechat vyplatit v hotovosti. Hlavním smyslem tohoto typu úvěru je totiž jeho kompletní vyřízení online včetně vyplacení peněz. I tak je tato půjčka nebývale rychlá. Máte-li účet u stejného bankovního ústavu jako poskytovatel půjčky, můžete se dokonce těšit na to, že budete mít peníze ještě týž den, který jste o půjčku požádali. Pokud máte účet u jiné banky, přijdou vám peníze nejpozději druhý den po schválení. Jestliže ale potřebujete co nejdříve peníze na ruku, můžete si zvolit nebankovní půjčku v hotovosti.

Půjčku ihned na účet lze splácet několik měsíců ale i je pár dní. Vše záleží na tom, jak se dohodnete s poskytovatelem půjčky a jak si na základě toho nastavíte splátkový kalendář. Ten si vždy zařiďte tak, abyste na splátky každý měsíc bez potíží dosáhli a myslete přitom také na své běžné výdaje na živobytí. Jestliže si totiž splátkový kalendář nastavíte na hranici svých možností, může se snadno stát, že splátku nezaplatíte a dostanete se velice rychle do registru dlužníků.

Díky půjčce ihned na účet si můžete půjčit několik stokorun, ale i 30.000. Vše záleží na vás a vašich potřebách. Při zájmu o půjčení vyšší finanční částky, musíte počítat s tím, že proces prověřování vaší úvěruschopnosti bude trochu zdlouhavější. Nutností bude doložení vašich příjmů a pátrání v registrech. U menších částek se ale žádného podobného zdržování obávat nemusíte a peníze budete mít na účtu co nejrychleji.

Čas jsou peníze a to platí i ve světě půjček. Proto neztrácejte ani jedno a využijte svoji půjčku ihned na účet ještě dnes. Celý proces snadno vyřešíte online. Od žádosti, po zaslání fotografie občanského průkazu, podpis smlouvy. Stačí vám pouze počítač nebo chytrý telefon a půjčku ihned na účet můžete mít během několika málo minut. Samozřejmostí by mělo být samozřejmě také vlastnictví bankovního účtu anebo alespoň dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí osoby. Ale ani to dnes již není problém a je možné vyřešit přes internet.

Půjčka ihned na účet je tu pro vás vždy, když váš bankovní účet zeje prázdnotou a potřebuje naplnit a vy máte daleko do výplaty anebo jste zrovna přišli o práci. Tento typ půjčky je tak vhodný především pro krátkodobé zápůjčky nižších finančních částek, které splatíte velice rychle a v krátké době tak máte, co se týče půjček opět čisté konto.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář. Žádost o půjčky jsou zpravidla vyřízeny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky a podpisu smlouvy bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Reference

Vše v pořádku

Karel - Praha, 35 let
Chci si také půjčit