Peníze na cokoli, půjčka 30 000 Kč bez registru

Je to jednoduché, stačí si vyplnit online žádost o půjčku 30 000 Kč a můžete mít peníze ještě dnes na účtu. My půjčku do 15 minut posoudíme a ihned odešleme peníze na váš účet, případně můžete využít hotovostní půjčky na ruku. Vše za jasně daných podmínek, které víte předem.

„Půjčka Presto credit mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a finance od Presto credit mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Peníze na cokoli, půjčka 30 000 Kč bez registru

Peníze na cokoli, půjčka 30 000 Kč bez registru

Každý občas potřebuje rychle peníze. Podle průzkumů si lidé nejčastěji půjčují na nenadálé finanční výdaje, protože nemají finanční rezervu, ale také jen pro vlastní potěšení, například na dovolenou, na vánoční či narozeninové dárky a podobně. Využijte skvělou příležitost získat půjčku 30 000 Kč na cokoli, s námi neplatíte žádné zbytečné poplatky. Navíc pokud si u nás půjčujete poprvé, je vaše první půjčka zdarma.

Půjčit si však můžete různě, naše výhodné půjčky začínají na minimální hranici 1000 Kč, maximální půjčka je 100 000 Kč, vše jsou půjčky bez registru. Nemusíte ani ničím ručit, doba, kdy byl potřeba ručitel či nějaká zástava, je dávno pryč. My vám důvěřujeme, proto jsou naše rychlé půjčky bez registru a bez ručení, zkrátka žádné zbytečné dokumenty. Půjčka bez papírů je dnes naprostou samozřejmostí.

Je výhodné půjčit si 30 000 Kč od nebankovní společnosti?

Pokud se zaměříme na výhodnost, pak je zde několik faktorů. Především rychlost – velká část klientů, kteří se rozhodnou půjčit si peníze, ocení především rychlost a flexibilitu. Rychlé půjčky však nejsou doménou klasických bank, protože než doložíte všechny potřebné dokumenty, a navíc než vaši žádost schválí, může uběhnout i několik dní. Není výjimkou, že celý proces trvá téměř 2 týdny. Oproti tomu můžete mít nebankovní půjčku už dnes na účtu, pokud se pro ni rozhodnete.

Mnoho klientů bank také namítá, že nebankovní půjčky jsou nespolehlivé a drahé. To je ovšem obecně rozšířený omyl z neznalosti. Nebankovní poskytovatelé půjček jsou vázáni zákony, předpisy a podobně úplně stejně, jako bankovní domy. Podléhají stejným regulacím a kontrole, takže nespolehlivý poskytovatel nebankovních půjček nemůže provozovat takové podnikání, jinak by byl vysoce pokutován, dokonce by mu mohla být zakázána činnost.

Je nesmyslné obávat se nebankovních půjček. Naše půjčky bez rizika představují výhodnou možnost, jak si půjčit na cokoli. Všichni noví klienti mají první půjčku zdarma, poté se mohou rozhodnout, zda si půjčí znovu. Jedná se o půjčky bez poplatků, zbytečné poplatky, například za poskytnutí půjčky nebo její vedení, u nás určitě nehledejte. Férové půjčky jsou pro nás samozřejmostí, protože nám na klientech záleží.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody – vhodná nabídka půjčky pro každého.

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář a vaší půjčkou se začneme ihned zabývat. Půjčky jsou schváleny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Reference

Žádné zbytečné papírování. Vše bylo vyřízeno ještě ten den.

Jiří P., 55 let
Chci si také půjčit