Půjčka bez registru

Potřebujete peníze, přestože vaše jméno již figuruje v některém z registrů dlužníků?  Nevzdávejte to. I vy můžete získat půjčku, stačí si vybrat spolehlivého poskytovatele, který každého žadatele o půjčku posuzuje individuálně a ví, že dostat se do registru dlužníků lze někdy i bez vlastního přičinění. Vyplňte online formulář ještě dnes a zjistěte, kolik si můžete půjčit.

„Půjčka Presto credit mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a finance od Presto credit mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez registru

Registry si lze představit jako rozsáhlé seznamy typu databází, v nichž se nachází souvislý přehled informací o klientech bank, nebankovních společností, ale i poskytovatelů energií, telefonních operátorů a dalších. Tyto informace jsou buď zdarma, nebo za poplatek přístupné třetím stranám, to znamená, že i vy si můžete zjistit, zda jméno vaše nebo třeba vám blízké osoby v některém registru dlužníků figuruje.

 

Registry lze rozdělit na pozitivní a negativní. Mezi ty první patří například Bankovní registr klientských informací (BRKI) nebo Nebankovní registr klientských informací (NRKI), které uchovávají informace o všech klientech, s nimiž přišly do styku bankovní či nebankovní instituce. Naopak registr Solus, který je veden zájmovým sdružením právnických osob, je registrem negativním. To znamená, že pokud v něm figurujete, pravděpodobně někomu dlužíte nebo jste se někdy opozdili se splátkou.

 

Nebankovní půjčka bez registru neznamená, že by si poskytovatel nezjistil, zda zájemce o půjčku figuruje v některém z registrů, spíše jde o to, že si zjišťuje, kolik a jaké záznamy o žadateli v registru jsou a zda jimi může být negativně ovlivněna jeho bonita.

 

I v případě půjčky bez registru platí, že pro její získání je nutno splnit několik důležitých podmínek. Především musíte být občanem České republiky starším 18 let a ideálně mít také vlastní bankovní účet anebo být alespoň schopen prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí osoby. Také je nutné vlastnit počítač anebo mobilní telefon, pomocí něhož o půjčku můžete zažádat a vlastně ji i celou vyřídit.

 

Kdo je vhodným adeptem na půjčku bez registru? Prakticky každý, kdo ví, že měl v minulosti nějaký finanční problém, který si zavinil sám pozdním splácením půjčky, anebo fakturou za energie, kterou založil a našel až po splatnosti. Do registru dlužníků se totiž můžete dostat nejen za prohřešky při splácení půjček, ale také za pozdě zaplacenou fakturu za elektřinu anebo neuhrazenou pravidelnou paušální platbu operátorovi. Na to, že se díky takto malému prohřešku vaše jméno dostalo do registru dlužníků, vás ale nikdo neupozorní. Obvykle to zjistíte, až v době, kdy si potřebujete půjčit. A v ten moment nastane pro někoho možná neřešitelný problém. Právě ten ale dokáže šikovně vyřešit díky půjčce bez registru, víte-li, kde o ní zažádat.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody – vhodná nabídka půjčky pro každého.

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář a vaší půjčkou se začneme ihned zabývat. Půjčky jsou schváleny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Reference

Vše v pořádku

Karel - Praha, 35 let
Chci si také půjčit