Půjčka bez registru

Potřebujete peníze, přestože vaše jméno již figuruje v některém z registrů dlužníků? Nevzdávejte to. I vy můžete získat půjčku, stačí si vybrat spolehlivého poskytovatele, který každého žadatele o půjčku posuzuje individuálně a ví, že dostat se do registru dlužníků lze někdy i bez vlastního přičinění. Vyplňte online formulář ještě dnes a zjistěte, kolik si můžete půjčit.

„Nebankovní půjčka mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a peníze navíc mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez registru

Registry si lze představit jako rozsáhlé seznamy typu databází, v nichž se nachází souvislý přehled informací o klientech bank, nebankovních společností, ale i poskytovatelů energií, telefonních operátorů a dalších. Tyto informace jsou buď zdarma, nebo za poplatek přístupné třetím stranám, to znamená, že i vy si můžete zjistit, zda jméno vaše nebo třeba vám blízké osoby v některém registru dlužníků figuruje.

Registry lze rozdělit na pozitivní a negativní. Mezi ty první patří například Bankovní registr klientských informací (BRKI) nebo Nebankovní registr klientských informací (NRKI), které uchovávají informace o všech klientech, s nimiž přišly do styku bankovní či nebankovní instituce. Naopak registr Solus, který je veden zájmovým sdružením právnických osob, je registrem negativním. To znamená, že pokud v něm figurujete, pravděpodobně někomu dlužíte nebo jste se někdy opozdili se splátkou.

Nebankovní půjčka bez registru neznamená, že by si poskytovatel nezjistil, zda zájemce o půjčku figuruje v některém z registrů, spíše jde o to, že si zjišťuje, kolik a jaké záznamy o žadateli v registru jsou a zda jimi může být negativně ovlivněna jeho bonita.

I v případě půjčky bez registru platí, že pro její získání je nutno splnit několik důležitých podmínek. Především musíte být občanem České republiky starším 18 let a ideálně mít také vlastní bankovní účet anebo být alespoň schopen prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí osoby. Také je nutné vlastnit počítač anebo mobilní telefon, pomocí něhož o půjčku můžete zažádat a vlastně ji i celou vyřídit.

Kdo je vhodným adeptem na půjčku bez registru? Prakticky každý, kdo ví, že měl v minulosti nějaký finanční problém, který si zavinil sám pozdním splácením půjčky, anebo fakturou za energie, kterou založil a našel až po splatnosti. Do registru dlužníků se totiž můžete dostat nejen za prohřešky při splácení půjček, ale také za pozdě zaplacenou fakturu za elektřinu anebo neuhrazenou pravidelnou paušální platbu operátorovi. Na to, že se díky takto malému prohřešku vaše jméno dostalo do registru dlužníků, vás ale nikdo neupozorní. Obvykle to zjistíte, až v době, kdy si potřebujete půjčit. A v ten moment nastane pro někoho možná neřešitelný problém. Právě ten ale dokáže šikovně vyřešit díky půjčce bez registru, víte-li, kde o ní zažádat.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář. Žádost o půjčky jsou zpravidla vyřízeny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky a podpisu smlouvy bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Reference

Vše v pořádku

Karel - Praha, 35 let
Chci si také půjčit