Půjčka bez potvrzení příjmu

Nemáte pravidelný příjem, ale peníze opravdu nutně potřebujete a to co nejrychleji? Právě pro vás je tu půjčka bez potvrzení příjmu, která vám zajistí dostatek finančních prostředků, v době, kdy je nejvíce potřebujete. Splácení si můžete přizpůsobit svým potřebám, případně odložit na dobu, kdy bude vaše finanční situace lepší. Vyplňte nezávazně online formulář a zjistěte, kolik si můžete půjčit.

„Nebankovní půjčka mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a peníze navíc mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez potvrzení příjmu

Na půjčku bez potvrzení příjmu dosáhnou všichni, kteří se dostanou do finanční nouze a nemají pravidelný příjem. Může se jednat o nezaměstnané, maminky na mateřské dovolené, důchodce anebo studenty. Všichni tito lidé potřebují čas od času větší sumu peněz na uhrazení nenadálých výdajů, obvykle ale nemají, kde je vzít. Nebankovní poskytovatelé půjček dokážou v tomto případě pomoci i těm, kteří se z pohledu jiných finančních ústavů jeví jako rizikoví.

Vše vyřídíte jednoduše online, proto nemusíte kvůli půjčce ztrácet další čas návštěvou pobočky. Stačí vám obyčejný počítač s přístupem k internetu anebo chytrý telefon.

Žádost o půjčku bez papírového potvrzení příjmů vyřešíte online, stejně jako dokladování všech dokumentů anebo podpis smlouvy. Výplatu peněz si pak můžete vybrat buď v hotovosti anebo převodem na účet. Díky zrychlení mezibankovního styku můžete mít peníze i v případě bankovního převodu do několika minut. Chcete-li ale získat prostředky například o víkendu nebo ve svátek, kdy banky nefungují, vyberte si raději výplatu v hotovosti, která je v tyto dny tím nejrychlejším způsobem, jak přijít k penězům.

Přestože je půjčka bez potvrzení příjmů téměř pro každého, je nutné splnit několik podmínek. Abyste si mohli půjčit, musíte být občanem České republiky a být starší 18 let. Nutnou podmínkou je také svéprávnost a způsobilost k právním úkonům. Jestliže budete preferovat výplatu na účet, je potřeba mít založený bankovní účet u některé české banky. Jestliže jej ještě nemáte a budete si jej zakládat právě kvůli půjčce bez potvrzení příjmu, zjistěte si předem, jaký bankovní ústav má její poskytovatel. Zřídíte-li si účet u stejné banky, můžete se pak těšit na bleskovou výplatu peněz.

I u půjčky bez potvrzení příjmu musíte doložit to, že nejste úplně bez prostředků. Rozhodně se ale nemusíte obávat, že by po vás někdo chtěl oficiální dokument s podpisem zaměstnavatele. Svoji bonitu jednoduše doložíte výpisem z účtu anebo nafocenými výplatními páskami z brigád či jiných náhodných zaměstnání. Pro získání půjčky bez potvrzení příjmů není proto nutné být zaměstnán na hlavní pracovní poměr.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář. Žádost o půjčky jsou zpravidla vyřízeny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky a podpisu smlouvy bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Reference

Vše proběhlo rychle, vůbec žádné problémy. Děkuji

Jana, 32 let
Chci si také půjčit