Půjčka bez potvrzení příjmu

Nemáte pravidelný příjem, ale peníze opravdu nutně potřebujete a to co nejrychleji? Právě pro vás je tu půjčka bez potvrzení příjmu, která vám zajistí dostatek finančních prostředků, v době, kdy je nejvíce potřebujete. Splácení si můžete přizpůsobit svým potřebám, případně odložit na dobu, kdy bude vaše finanční situace lepší. Vyplňte nezávazně online formulář a zjistěte, kolik si můžete půjčit.

„Půjčka Presto credit mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a finance od Presto credit mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka bez potvrzení příjmu

Na půjčku bez potvrzení příjmu dosáhnou všichni, kteří se dostanou do finanční nouze a nemají pravidelný příjem. Může se jednat o nezaměstnané, maminky na mateřské dovolené, důchodce anebo studenty. Všichni tito lidé potřebují čas od času větší sumu peněz na uhrazení nenadálých výdajů, obvykle ale nemají, kde je vzít. Nebankovní poskytovatelé půjček dokážou v tomto případě pomoci i těm, kteří se z pohledu jiných finančních ústavů jeví jako rizikoví.

 

Vše vyřídíte jednoduše online, proto nemusíte kvůli půjčce ztrácet další čas návštěvou pobočky. Stačí vám obyčejný počítač s přístupem k internetu anebo chytrý telefon.

 

Žádost o půjčku bez potvrzení příjmů vyřešíte online, stejně jako dokladování všech dokumentů anebo podpis smlouvy. Výplatu peněz si pak můžete vybrat buď v hotovosti anebo převodem na účet. Díky zrychlení mezibankovního styku můžete mít peníze i v případě bankovního převodu do několika minut. Chcete-li ale získat prostředky například o víkendu nebo ve svátek, kdy banky nefungují, vyberte si raději výplatu v hotovosti, která je v tyto dny tím nejrychlejším způsobem, jak přijít k penězům.

 

Přestože je půjčka bez potvrzení příjmů téměř pro každého, je nutné splnit několik podmínek. Abyste si mohli půjčit, musíte být občanem České republiky a být starší 18 let. Nutnou podmínkou je také svéprávnost a způsobilost k právním úkonům. Jestliže budete preferovat výplatu na účet, je potřeba mít založený bankovní účet u některé české banky. Jestliže jej ještě nemáte a budete si jej zakládat právě kvůli půjčce bez potvrzení příjmu, zjistěte si předem, jaký bankovní ústav má její poskytovatel. Zřídíte-li si účet u stejné banky, můžete se pak těšit na bleskovou výplatu peněz.

 

I u půjčky bez potvrzení příjmu musíte doložit to, že nejste úplně bez prostředků. Rozhodně se ale nemusíte obávat, že by po vás někdo chtěl oficiální dokument s podpisem zaměstnavatele. Svoji bonitu jednoduše doložíte výpisem z účtu anebo nafocenými výplatními páskami z brigád či jiných náhodných zaměstnání. Pro získání půjčky bez potvrzení příjmů není proto nutné být zaměstnán na hlavní pracovní poměr.

 

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody – vhodná nabídka půjčky pro každého.

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář a vaší půjčkou se začneme ihned zabývat. Půjčky jsou schváleny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Reference

Žádné zbytečné papírování. Vše bylo vyřízeno ještě ten den.

Jiří P., 55 let
Chci si také půjčit