Férová půjčka

Důvěryhodnost půjčky a férová půjčka je to nejdůležitější, na co byste se měli při půjčce dívat. Poměrně rychlá půjčka není problém pro většinu nebankovních poskytovatelů půjček, stejně tak ani například peníze na ruku. Velké rozdíly jsou však ve výhodnosti, kdy se jednotlivé půjčky mezi sebou velmi liší.

„Půjčka Presto credit mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a finance od Presto credit mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Férová půjčka

My jsme hrdí na to, že u nás najdete férové půjčky. Výhodný úrok je pro nás samozřejmostí, stejně tak máme jasný pohled na poplatky – například je u nás první půjčka zdarma. U dalších půjček neplatíte nesmyslné poplatky, jako třeba poplatek za poskytnutí půjčky a podobně. Půjčte si odpovědnou nebankovní půjčku, vyplňte online formulář s žádostí o půjčku a užijte si férové půjčky ještě dnes.

 

Zakládáme si na vztahu mezi vámi, tedy naším klientem a námi. Naše podnikání bereme tak, že poskytujeme služby, které mohou zlepšit váš rodinný rozpočet – i to je důvod, proč dbáme na to, aby naši klienti byli s půjčkami opravdu spokojeni. Myslíme na všechno, například i na to, když se dostanete do problémů a nebudete moci splácet. V takovém případě jsme ochotni se s vámi rozumně domluvit na individuálních splátkách, případně na jejich odložení.

 

Jestliže si půjčujete, vyhledávejte jen férové půjčky na cokoli

 

Právě férové půjčky oceníte nejvíce v případě, kdy se dostanete do problémů s jejich splácením. Studie finanční gramotnosti obyvatel ukázaly, že do problémů se splácením se dostává obrovská část lidí, i to je důvod, proč jsou tolik rozšířeny exekuce – zvláště pak v některých krajích, zejména v pohraničí. Pokud nemáte žádnou finanční rezervu, je toto riziko opravdu vysoké, proto je důležité vybírat opravdu zodpovědně férové půjčky.

 

Pokud splácíte bez problémů, pravděpodobně ani nepoznáte, že vaše půjčka není férová, tedy pokud pomineme, že pravděpodobně výrazně přeplatíte původní částku. Férová půjčka je důležitá zejména tehdy, když se třeba se splátkou opozdíte – myslíte si, že je v pořádku zaplatit například 10 % z částky jako sankci? A co teprve, když přestanete splácet úplně a chcete se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři – dohodnete se, nebo na vás bude po chvíli uvalena exekuce? V případě naší férové půjčky se dohodnete vždy, právě to jsou zásadní rozdíly, které uvidíte, až se dostanete do problémů.

 

Naše férové půjčky si zamilujete, vyzkoušejte je ještě dnes

 

Všechny podmínky musí být samozřejmě uvedeny ve smlouvě, takže víte, co vás za jakých okolností může potkat, ale některé smlouvy jsou napsány tak, že je zkrátka těžké se v nich vyznat, a zároveň pokud potřebujete peníze rychle – například k vyplacení exekuce, zaplacení nájmu a podobně, je velká pravděpodobnost, že sáhnete po první rychlé půjčce. Buďte však připraveni a myslete na to, že u nás si můžete půjčit férovou půjčku od 1000 Kč až do 100 000 Kč a nemusíte mít strach, že přijdete o střechu nad hlavou.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody – vhodná nabídka půjčky pro každého.

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář a vaší půjčkou se začneme ihned zabývat. Půjčky jsou schváleny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Reference

Vše v pořádku

Karel - Praha, 35 let
Chci si také půjčit