Férová půjčka

Důvěryhodnost půjčky a férová půjčka je to nejdůležitější, na co byste se měli při půjčce dívat. Poměrně rychlá půjčka není problém pro většinu nebankovních poskytovatelů půjček, stejně tak ani například peníze na ruku. Velké rozdíly jsou však ve výhodnosti, kdy se jednotlivé půjčky mezi sebou velmi liší.

„Nebankovní půjčka mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a peníze navíc mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Chci si půjčit:

Férová půjčka

Jestliže si půjčujete, vyhledávejte jen férové půjčky

Právě férové půjčky oceníte nejvíce v případě, kdy se dostanete do problémů s jejich splácením. Studie finanční gramotnosti obyvatel ukázaly, že do problémů se splácením se dostává obrovská část lidí, i to je důvod, proč jsou tolik rozšířeny exekuce – zvláště pak v některých krajích, zejména v pohraničí. Pokud nemáte žádnou finanční rezervu, je toto riziko opravdu vysoké, proto je důležité vybírat opravdu zodpovědně férové půjčky.

Pokud splácíte bez problémů, pravděpodobně ani nepoznáte, že vaše půjčka není férová, tedy pokud pomineme, že pravděpodobně výrazně přeplatíte původní částku. Férová půjčka je důležitá zejména tehdy, když se třeba se splátkou opozdíte – myslíte si, že je v pořádku zaplatit například 10 % z částky jako sankci? A co teprve, když přestanete splácet úplně a chcete se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři – dohodnete se, nebo na vás bude po chvíli uvalena exekuce?

Všechny podmínky musí být samozřejmě uvedeny ve smlouvě, takže víte, co vás za jakých okolností může potkat, ale některé smlouvy jsou napsány tak, že je zkrátka těžké se v nich vyznat, a zároveň pokud potřebujete peníze rychle – například k vyplacení exekuce, zaplacení nájmu a podobně, je velká pravděpodobnost, že sáhnete po první rychlé půjčce.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář. Žádost o půjčky jsou zpravidla vyřízeny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky a podpisu smlouvy bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Reference

Vše proběhlo rychle, vůbec žádné problémy. Děkuji

Jana, 32 let
Chci si také půjčit