Půjčka do výplaty bez 1 Kč

Pokud chcete mít peníze na účtu ještě dnes, není nic jednoduššího, než vyplnit online žádost o půjčku. My ji do pár minut posoudíme a odešleme peníze. Vše naprosto flexibilně a bez zbytečného zdržování, bez doložení příjmů.

„Půjčka Presto credit mi pomohla rozjet podnikání.“

„Chci cestovat a finance od Presto credit mi to umožnily.“

„Jsem snílek a rád si plním své sny.“

„Konečně pojedeme s manželem na pěknou dovolenou.“

Žádost o půjčku online
Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Chci si půjčit:

Půjčka do výplaty bez 1 Kč

Každý měsíc finance prostě nevyjdou, ale co v takovém případě dělat? Možná jste už slyšeli o tolik oblíbených půjčkách do výplaty, se kterými si jednoduše půjčíte menší finanční obnos, například půjčku do 5000 Kč, zaplatíte vše potřebné a následně ji bez problému splatíte ihned, jakmile dostanete výplatu. Bez zbytečných komplikací a rizika. Online půjčky do výplaty schvalujeme o víkendech i ve svátky, kdykoli a do několika minut.

 

Velkým důvodem, proč je půjčka do výplaty bez 1 Kč tolik oblíbená je fakt, že nemusíte zbytečně dokládat dokumenty potvrzující vaši bonitu, jako třeba v bance. My vám důvěřujeme, proto jsou naše půjčky bez registru. Věnujeme vám velkou péči, pro nás nejste jen dlužníkem, ale skutečným klientem. Snažíme se, aby naši klienti byly vždy spokojeni, protože naše půjčky bereme jako služby pro vás, to je naše filozofie.

 

Rychlá SMS půjčka bez 1 Kč, kterou si zamilujete

 

Půjčky do výplaty velmi narůstají na oblibě. Jak je vidět, běžně je využívá široká škála klientů, většinou v produktivním věku, kdy jsou zaměstnáni. Ale stejně tak funguje například půjčka do důchodu, kterou zase využívají důchodci. Obecně se jedná o mikro půjčky, což jsou malé půjčky do 5000 Kč, ale není to pravidlem. Klienti si však půjčují jen tolik, aby byli následně schopni celou částku bez problémů splatit, a to například ihned poté, co jim přijde výplata, důchod a podobně.

 

Krátkodobé a malé SMS půjčky jsou také velmi výhodné. U nás totiž neplatíte žádné absurdní poplatky, jako je třeba poplatek za zprostředkování úvěru. Ani úroky nejsou u krátkodobých půjček do výplaty vysoké, takže reálně přeplatíte jen malou částku. Online SMS půjčky bez 1 Kč však přinášejí velký benefit zejména v tom, že díky nim můžete zaplatit nutné výdaje, jako jsou třeba platby za elektřinu, telefon a podobně. Nejedná se o velké částky, ale i tak se klidně můžete dostat do registru dlužníků.

 

Od teď můžete překonat každé období před výplatou, kdy nebudete mít zrovna dostatek financí. Máte naplánovaný výlet, ale čekáte na výplatu? Není proč čekat, půjčte si od nás a následně vše splaťte z výplaty. Jedná se o flexibilní nakládání s penězi, které si mnoho klientů oblíbilo, půjčky do výplaty bez ručení tak berou jako jakousi pojistku a finanční injekci bez rizika, právě proto jsou tyto mikro půjčky tak moc rozšířené a populární.

Pomůžeme vám dosáhnout finanční pohody – vhodná nabídka půjčky pro každého.

U nás jen výhodně

Získejte půjčku za několik minut!

Stačí odeslat žádost o půjčku přes náš online formulář a vaší půjčkou se začneme ihned zabývat. Půjčky jsou schváleny do několika minut. Peníze se po schválení půjčky bez odkladu vyplácejí na účet nebo v hotovosti.

Mám zájem o půjčku

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Reference

Žádné zbytečné papírování. Vše bylo vyřízeno ještě ten den.

Jiří P., 55 let
Chci si také půjčit